O produkcie

Bioscan zdrowie można zmierzyć

Bioscan analiza fal sklaranych

JAK DZIAŁA BIOSCAN-SWA?

Chociaż użytkownikowi urządzenie Bioscna-SWA narzucać może się skojarzeniem z klasyczną diagnostyką laboratoryjną, podłoże działania tego biocybernetycznego skanera jest całkiem inne.  Bioscna-SWA zawiera w sobie dane informacyjne dotyczące życia, biofizyki, elektrotechniki, wysoce technologicznych projektów badawczych oraz z innych dziedzin nauki. Na podstawie wiedzy z zakresu fizyki skalarnej, pełniącej funkcję bazy teoretycznej, do pomiaru bardzo słabego pola magnetycznego komórek naszego ciała stosowane są najnowocześniejsze rozwiązania elektroniczne. Analiza przeprowadzana przy pomocy Bioscna-SWA zbliżona jest w swoim działaniu bardzo mocno do komunikacji międzykomórkowej, zachodzącej w naszym organizmie. Dzięki temu możliwe jest pozyskanie informacji na temat zaburzeń równowagi, stresu i regulacji (niedobór lub nadmiar) pola energetycznego naszego ciała.

Bioscan w praktyce
Innowacyjny, przyjazny dla użytkownika i pomocny w codziennej praktyce. Bioscan-SWA to płynące z innowacyjności zalety, umożliwiające całościową analizę i profilaktykę.

liniaZalety:
linia
› łatwa integracja systemu z istniejącymi terapiami
› szybkie i bezpośrednie wskazówki dotyczące dalszego trybu postępowania
› analiza bioenergetyczna dla użytkownika i pacjenta
› przyjazna obsługa i prezentacja wyników
› oszczędność kosztów dla pacjenta

Bioscan obszary zastosowania

System analizy biocybernetycznej Bioscan-SWA dostarcza m.in. informacji z następujących dziedzin:

Zaburzenia funkcji naczyń serca i mózgu
linia1Funkcja przewodu pokarmowegolinia1Wątroba, pęcherzyk żółciowy, trzustkalinia1Funkcja nerek i płuclinia1Nerwy czaszkowelinia1Schorzenia, gęstość i wzrost kościlinia1Glukoza we krwilinia1Aminokwasylinia1Ogólny stan fizycznylinia1Układ endokrynnylinia1Homotoksynylinia1Elementy śladowe i witaminylinia1Układ odpornościowylinia1Metale cięzkielinia1Skóra i alergielinia1Masa ciała i Body-Mass-Index (BMI)linia1Oczylinia1Gruczoł krokowy i ginekologialinia1Gruczoły piersiowelinia1

WERSJE WYPOSAŻENIA

Bioscan Classiclinia1Na wyposażenie podstawowe składają się urządzenia podstawowe, sonda pomiarowa, klucz sprzętowy, oprogramowanie na płycie CD.
Bioscan Exclusivelinia1CLASSIC wyposażenie podstawowe + walizka aluminiowa + notebook.

Bioscan Exclusive
linia
Wyłączenie odpowiedzialności. Nauka i medycyna akademicka nie uznają istnienia systemów biocybernetycznych wzgl. bioenergetycznych fal skalarnych, ich znaczenie dla medycyny lub ich znaczenie w ogóle, a także wyników analiz przeprowadzonych z użyciem Bioscan-SWA z uwagi na brak dotyczących ich naukowych dowodów w rozumieniu medycyny akademickiej.
Fale skalarne, stanowią podstawę działania urządzenia, są falami ukierunkowanymi, rozprzestrzeniającymi się w kierunku wskaźnika pola (fale podłużne). Jakkolwiek występują one np. również w postaci fal grawitacyjnych lub dźwiękowych, mają one przede wszystkim dominujące znaczenie jako fenomeny pól elektrycznych i magnetycznych. Źródło: Institute Dr. Rilling INC., Florida